Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mermer sektöründe uluslararası pazarda daha güçlü bir konuma ulaşmak için Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mermer sektöründe uluslararası pazarda daha güçlü bir konuma ulaşmak için "Marble Earth" projesini başlattı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kaysal ile Teknoloji Yarışmaları Koordinatör Yardımcıları Öğr. Gör. Fatih Mazlum ve Arş. Gör. İbrahim Çelik, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı'nı ziyaret etti.

Toplantıda, üniversite ve sanayi işbirliğinin geliştirilmesi, teknoloji yarışmalarına yönelik projeler ve gelecek planları hakkında görüşüldü. Görüşmenin ardından üniversite temsilcileri, sanayi odasının desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bu ziyaretin, üniversite ve sanayi arasında sürdürülebilir iş birliklerinin güçlendirilmesine katkı sağlaması bekleniyor. Ayrıca, Afyonkarahisar'da teknolojiye dayalı projelerin ve inovasyonların artırılması hedefleniyor.