Gözden kaçırmayın

Sandıklı Belediyesi, Kamusal Alanlarda Düzenli Temizlik Çalışmalarına Devam Ediyor Sandıklı Belediyesi, Kamusal Alanlarda Düzenli Temizlik Çalışmalarına Devam Ediyor

Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesinde, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ve İlçe Kaymakamı Yaşar Artar, halka yönelik hizmet projelerinin ilerleyişini değerlendirmek üzere bir araya geldi.

Gönül Belediyeciliği" ve "Hizmet İçin Varız" yaklaşımıyla hareket ettiklerini vurgulayan yetkililer, devam eden Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve doğalgaz çalışmalarını inceledi. Sahadaki çalışmalar hakkında bilgi alan Karaman ve Artar, bu projelerin ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artıracağına dikkat çekti.

Erdal Karaman, projelerin ilerleyişinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek yatırımların Sinanpaşa'nın sosyal ve kültürel yaşamına büyük katkı sağlayacağının altını çizdi. Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi, hem gençlerin hem de tüm ilçe halkının faydalanabileceği önemli sosyal donatılar olacak. Ayrıca, doğalgaz çalışmalarıyla birlikte ilçede modern ve konforlu bir yaşam alanı oluşturulacak.

Sinanpaşa Belediyesi'nin bu ve benzeri projelerle ilçenin her alanda gelişimine katkı sağlamayı hedeflediği ifade edildi. #SinanpaşaBelediyesi #ErdalKaraman #YaşarArtar #Sinanpaşa #Afyonkarahisar #hizmetprojesi #doğalgaz #yüzme #gençlikmerkezi