Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mermer sektöründe uluslararası pazarda daha güçlü bir konuma ulaşmak için Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mermer sektöründe uluslararası pazarda daha güçlü bir konuma ulaşmak için "Marble Earth" projesini başlattı.

Türkiye'nin önde gelen gazetelerinden Hürriyet'in yönetici ve yazar kadrosu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'na bir ziyaret gerçekleştirdi. Hürriyet Gazetesi heyetinin içinde Ekonomi Müdürü Sefer Levent, Demirören Medya Grup Başkanı Orçun Çevikoğulları, Yazar Ömer Noyan Doğan, Ankara Bölge Reklam Müdür Yardımcısı Ali Öztürk, Yazar Fulya Soybaş Işık, Yazar Oya Armutçu, Editör Aytaç Nallar, Yazar Mete Tamer Omur, Bölgeler Reklam Müdürü Özer Kanat, Editör Emre Eser, Yazar Ömür Kurt, Yazar Aziz Devrim, Yazar Adnan Kaya, Yazar Deniz Sipahi ve Foto Muhabir Murat Şaka yer aldı.

Hürriyet Gazetesi heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nın yöneticileriyle bir araya geldi. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Meclis Başkan Yardımcısı Osman Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler, Ömer Özpınar ve Sefa Topal, ziyarette hazır bulundu. Ayrıca, Odak Gazetesi'nin kurucusu ve ATSO Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey de heyete eşlik etti.

Hürriyet Gazetesi heyeti, Afyonkarahisar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, ATSO'nun kurumsal yapısı, projeleri ve faaliyetleri hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantının ardından Hürriyet Gazetesi ekibi, ATSO Meclis Salonu'nu ve Güneş Enerji Santrali'ni gezdi. Ziyaret, Afyonkarahisar'ın sembolik değerlerinin yer aldığı bir plaketin Hürriyet Gazetesi heyetine takdim edilmesiyle son buldu.

#Hürriyet #Afyonkarahisar #ATSO #ziyaret