Gözden kaçırmayın

Grand Özgül Termal Yöneticileri Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'nı ziyaret etti. Grand Özgül Termal Yöneticileri Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'nı ziyaret etti.

Afyonkarahisar iş dünyası, geçmiş dönemlerde Afyonkarahisar Ticaret Odası'nın Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı görevlerini yürüten merhum Kerim Genelioğlu'nun ailesinin yanında oldu. Şu anda odanın Yönetim Kurulu Başkanı olan Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, diğer Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Meslek Komiteleri Üyeleri, Kerim Genelioğlu'nun yeğeni Engin Genelioğlu'nun cenaze törenine katıldı.

Cenaze namazı Paşa Camii'nde kılındıktan sonra, ticaret odası üyeleri merhuma Allah'tan rahmet dileklerini iletmek ve kederli ailesine başsağlığı dileklerini iletmek amacıyla bir araya geldi. Bu zor zamanlarında Genelioğlu ailesine destek olduklarını göstererek, dayanışma ve birlik ruhunu daha da güçlendirdiler.

#AfyonkarahisarTicaretOdası #HüsnüSerteser #HayrettinGüzbey #EnginGenelioğlu #KerimGenelioğlu #cenaze #dayanışma #başsağlığı #duygusaldestek